OAZA MAZURSKA
DOMKI
Poznaj ofertę naszych domków
O NAS
Czym jest Oaza Mazurska? Aby w pełni poznać charakter tego cudownego miejsca musimy cofnąć się w czasie o kilkanaście lat.
Rodzinna miejscowość Przemka – Dobry Lasek, która jest gwarancją wszystkich tych cech, była naturalnym wyborem.
W miarę upływu czasu zrozumieliśmy jak wielki potencjał drzemie w tej pięknej okolicy i zapragnęliśmy dzielić się tym z innymi. W naszych głowach zaczęła kiełkować myśl o stworzeniu miejsca, które będzie prezentowało Mazury w ich najlepszym wydaniu – wszechotaczające lasy, liczne jeziora, wspaniałe wiejskie krajobrazy… wszystko to mieliśmy na wyciągnięcie ręki.
Oaza Mazurska zaczęła rozkwitać! Powstał basen z podgrzewaną wodą, malowniczy staw z piaszczystą plażą oraz pomostami, nad którym zbudowaliśmy 4 klimatyczne domki z kominkiem. Stworzyliśmy nastrojową salę do serwowania naszych pysznych posiłków oraz zaaranżowaliśmy strefę zabawy dla najmłodszych. Dodatkowo uatrakcyjniliśmy naszą ofertę o sprzęt rekreacyjny w postaci kajaków i rowerów.

Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać. Nasze głowy są pełne nowych pomysłów i z pewnością będziemy je realizować. To dla Was i dzięki Wam Oaza Mazurska stale się rozwija!
Historia Oazy zaczyna się w momencie Naszego spotkania. Przemek, jako były zawodowy piłkarz, połowę swojego życia spędził poza rodzinnymi Mazurami. Trafił między innymi na Śląsk, skąd pochodzę ja – Natalia. Połączyła nas miłość oraz chęć zbudowania swojego domu w miejscu, które po czasie spędzonym w wielkich miastach, będzie dawało nam więcej możliwości wyciszenia, relaksu i pozwoli być bliżej natury.
Drogowskazem okazali się dla nas Rodzice Przemka, którzy, w oddalonej kilkaset metrów od nas Leśniczówce, prowadzili niewielką agroturystykę. Postanowiliśmy podążyć wraz z nimi tą ścieżką, co okazało się strzałem w dziesiątkę!
Początkiem naszej przygody z odkrywaniem piękna Mazur dla innych był niewielki, pięciopokojowy Pensjonat. Jednak zainteresowanie i chęć przyjazdu coraz to większej liczby Gości, którzy byli zachwyceni okolicą, a może przede wszystkim sielanką i rodzinną atmosferą, którą tworzymy wraz z naszymi wspaniałymi dziećmi: Igą, Wiktorem oraz Sarą, było bodźcem i napędzało nas do dalszego rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że klimat miejsca tworzą nie tylko mury, ale przede wszystkim ludzie, dlatego wasze cudowne opinie utwierdzały nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku.
Zarezerwuj swój pobyt już dziś!
tel.: 502 401 724
Oaza Mazurska Przemysław Kulig
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram